Kategoriler

Hakkımızda

M.E.B Uşak Eylül Kız Öğrenci Yurdu Yeni binası ile şehrin en merkezi konumunda sizlerin hizmetinizdedir.

 

Uzun zamandır bu anı bekliyordunuz. Sizlerin başarısı ile bizler de mutlu oluyoruz. Yeni üniversitenizi Eylül Kız Öğrenci yurdu ailesi olarak canı gönülden kutlarız.

 

Eylül kız öğrenci yurdu ailesi olarak , siz değerli öğrencilerimize 2014 yılından bu yana hizmet vermenin haklı gururunu ve onurunu yaşamaktayız. Konumu : şehrin merkezine 3 dakika yürüme mesafesinde olup çevresinde ihtiyacınıza yönelik herşeyi kolaylıkla bulabileceğiniz bir mevkidedir. Yurdumuz, uzman yönetici kadrosu ve güler yüzlü personeli ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Toplumun değerlerine önem veren, aile kültürünü göz ardı etmeyen, temiz, rahat ve güvenli bir ortam oluşturduk. Bu huzurlu ortam ile derslerinizde ve sosyal hayatınızda da başarılı olmanız en büyük arzumuzdur. Öğrencilerimizin ihtiyaçları, istek ve önerileri dikkate alınarak, son derece titiz ve özenli bir yurt anlayışı ile görev yapmaktayız. Öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz.

 

Yurdumuz apart yurt konsepti ile uşakta ilkler arasındadır. Odalarımız; 3,4,5,6 kişiliktir. Tercihe göre ranza veya bazalı yataklarımız mevcuttur.Odalarımızda sizlerin rahatı ve konforu için gerekli olan herşey mevcuttur.Odalarımızda ; yatak,kişiye özel dolap,mutfak bölümü,çamaşır makinesi,buzdolabı,tv,kanepe,wc banyo bulunmaktadır.

 

 

Yeni üniversitenizi Eylül Kız Öğrenci Yurdu ailesi olarak canı gönülden kutlarız. 2019 - 2020 Eğitim öğretim döneminde Eylül Ailesine katılacak siz değerli öğrencilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.​​​​​​​

uşak kız yurdu, uşak kız yurtları, uşak kız öğrenci yurdu, uşak eylül kız yurdu, uşak kız yurt, uşak bayan yurt, uşak kız yurdu, uşak kız yurtları, uşak kız öğrenci yurdu, uşak eylül kız yurdu, uşak kız yurt, uşak bayan yurt, 
Hakkımızda
Ünalan Mah. 3. Böcekçi Sokak No:16 Uşak/Merkez
0505 141 96 05
eylulkizkonaklama@hotmail.com
www.usakeylulkizyurdu.com ©
X